#ВшановуємоГероївУкраїни

З нагоди відзначення Дня захисника та захисницьУкраїни, Дня українського козацтва у школі проведено тематичні заходи для учнів 1-11 класів.

Для учнів 1 класів були проведені інформаційні хвилинки «Козацькому роду нема переводу».

Учні 2 класів написали листи захисникам України.

Класні керівники 2 класів Громак Ж.Д., Остапенко О.М., провели години спілкування «Мої батьки – захисники України».

Учні 3-4 класів виховні години  «Нащадки козацької слави», «14 жовтня свята та їх історія», «Слава і гордість українського народу».

В переддень святкування Дня українського козацтва на базі 3 класів працювала художня студія, де учні отримали основи  малювання та ліплення  козака.

 Цикл виховних годин «Звитяга. Мужність. Честь» підготували та провели класні керівники 3-4 класів.

Весело й завзято пройшли змагання «Козацькі розваги» для учнів 5 класів. яке для них підготувалипедагог-організатор Савченко О.А. та вчитель фізичного виховання  Єременко Є.О.

На інформаційній годині «Непереможний дух козацтва», яку провела класний керівник 6-Г класу Дубович І.М.,  учні ознайомились із  історичними та культурними  надбаннями предків.

Серед учнів 6 класів була проведена інтелектуальна гра-шоу «Де логіка?», в яку були включені завдання на козацьку тематику.

Патріотичний фотоквест «Упіймай мить»проведено серед учнів 7-11 класів.

Цікаві й змістовні  екскурсії організували класні керівники 10-В класу Гармаш Л.О. та 7-В класу Шандиба Т.В. з  працівниками КЗ  «Охтирськийміський краєзнавчий музей».

Учні 9-А класу (класний керівник Мироняк О.В.) зустрілися із Гейком В.М. головою ГО «Спілка воїнів АТО, ООС Російсько-Української війни «Непереможні», учасником бойових дій, офіцером резерву.

У 9-Б класі (класний керівник Демешко Л.С.) проведено літературну годину «А ми тую козацькуюславу збережемо».

Учні 9-В класу (класний керівник Смага М.В.) взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Захисники та захисниці України».

Учитель предмета «Захист України» Карєв С.Є. провів змагання з військово-прикладних видів спорту між командами учнів 10-11 класів.

З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва в бібліотеці впродовж тижня діяли інформаційно-ілюстративна виставка «Добровольці Божої чоти», книжкова викладка «Козацька слава в дзеркалі тисячоліть».

Учні школи відвідали в/ч 2276 Національної гвардії України та в/ч А-0563, ознайомились з бойовою технікою, зі зразками сучасної стрілецької зброї, спецтехнікою, потренувалися практично  в розбиранні та складанні автомата. Фахівці-кінологи  в/ч 2276разом із вартовими і службовими собаками продемонстрували юнакам та дівчатам загальний курс дресури собак, спеціальне тренування з пошуку зниклої людини, фрагмент затримання ймовірного порушника.

Учениці  5-9 класів на уроках трудового навчання  разом із учителем Лапаєвою С.В. виготовили святкові листівки та сувеніри для воїнів АТО та ООС, які були передані  волонтеру Гольцю Денису.

З нагоди свята учні школи взяли участь в обласному флешмобі #ВшановуємоГероївУкраїни.