Виховна та позакласна робота

Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України

 Відзначення Дня Гідності і Свободи

, однієї із знакових дат в історії України, були проведені виховні години на теми: «З Україною в серці», «День гідності та свободи», «Україна – гідна Свободи», круглий стіл «Початок Євромайдану: як це було», конкурс малюнків «Ми – діти України».
У шкільній бібліотеці створена виставка «Україна гідна свободи».
Серед учнів початкової школи був проведений конкурс «Емблема свята». Учням старшої школи було запропоновано переглянути документальний фільм «Сильніше, ніж зброя».
Класні керівники організували екскурсії до краєзнавчого музею та міської бібліотеки, де для учнів були проведені виховні години та зустрічі з очевидцями Євромайдану.
Члени учнівського самоврядування «ФОРТ» поклали квіти до стели загиблих на майдані під час революції та провели інформаційний дайджест «Долоньки Свободи та Гідності».

14 жовтня – День захисника України

Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, належного відзначення Дня захисника України зурахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 у навчальному закладі булопроведено виховні години з нагоди Дня захисника України «Виховуємо справжніх патріотів»,історичні подорожі в часі «Славетні імена України», спортивні козацькі змагання «Естафета мужності» та змагання з мініфутболу «Нумо,  хлопці!», оформлено бібліотечну виставку«Козацька слава в дзеркалі тисячоліть»,організовано силові змагання з учнями 10-11 класів, проведено конкурс «Влучний стрілець».Школярі переглянули пізнавальні відеоролики про славні подвиги козаків.  

12 жовтня учні 5-Б класу (класний керівник Лапаєва С.В.) здійснили екскурсію до Охтирської міської бібліотеки, де взяли участь у конкурсній програмі «Козацькі розваги».

День вчителя

Адміністрація Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів номер 1 вітає освітянську родину з Днем учителя!
Воістину, наша праця – це покликання від Бога, у якому гармонійно знайшли втілення мудрість, добро, людяність, жертовність, творчість, ерудиція, духовність і теплота.
Видатний український педагог Василь Сухомлинський значення діяльності учителя визначив так: «У наших руках — найбільша з цінностей світу — Людина».
Дорогі сивочолі ветерани освітянської ниви! Низько вклоняємося вам за неоціненний внесок у розвиток української школи, за ваш подвиг, що назавжди залишиться у серцях учителів, які продовжують втілювати у життя ваші надбання, досвід, нереалізовані задуми щодо виховання дітей.

День фізичної культури і спорту України

Сьогодні в нашому навчальному закладі  подвійне свято – День фізичної культури і спорту України та відкриття мультифункціонального майданчика зі штучним покриттям для гри у  волейбол, баскетбол, гандбол та великий теніс, на якому учні школи та молодь міста зможуть постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я.

На заході були присутні директори загальноосвітніх навчальних закладів та вчителі фізичної культури. Із цінними подарунками на свято завітали почесні гості: народний депутат України Ігор Федорович  Молоток та депутат Охтирської міської ради Федір Федорович Кіселар.

Спортивний захід прикрашали художні номери зразкового хореографічного колективу «Юність» ОМЦПО-МАН (керівник НіконенкоО.М.), показові виступи вихованців спортивного клубу «Легіон» (тренер Копил В.В.), ДЮСШ секція «Акробатика» (тренер Горпинченко М.Г.), ДЮСШ секція «Гандбол»(тренер Віценя А.В.). Феєричним був виступ одинадцятикласників.

Завершилося свято товариським матчем із гандболу.

1 вересня – це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

Дорогі першокласники, сьогодні ваш перший дзвінок, ви всі схвильовані, так як перед вами відкривається новий світ, ім’я якому – Школа. Нехай вона буде наповнена корисними знаннями, цікавими уроками, яскравими враженнями й дивовижними відкриттями.

1 вересня 2020р. для випускників – це останній День знань у їхньому житті. Дорогі 111-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ.

Шановні батьки, бабусі й дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! І вас зі святом! Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам – терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

Теплі слова вдячності хочеться сьогодні сказати вчителям. Саме ви допомагаєте школярам осягати науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Ви є прикладом чуйності і принциповості, ваш талант, терпіння, відповідальність – неодмінні умови успішного навчання. Нехай попереду у вас будуть нові плани, нові успіхи і досягнення! Здоров’я вам! Успіхів усім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері нашої школи!

29 серпня 2020 року учні 10-х класів узяли участь у міському заході з нагоди «Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України»

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України | То є Львів.

Сьогодні, у День закоханих, учні 5 класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 взяли участь у квесті “Романтичні пригоди”. Разом із класними керівниками (Чумак Наталією Сергіївною, Вашевою Галиною Анатоліївною, Шандибою Тетяною Віталіївною та Яковенко Наталією Василівною) у формі інтелектуально-динамічної гри учні проявили свої знання, уміння і творчі здібності як у стандартних, так і в нестандартних ситуаціях під час проходження командами вказаного маршруту.
Діти з повагою прислухалися до порад педагога-організатора ( Малєжик Анни Володимирівни), шкільного психолога (Чепусенко Віри Іванівни), педагогів-координаторів і членів поважного журі ( Нєбитової Юлії Володимирівни і Єременка Євгенія Олександровича ), навчалися діяти швидко й згуртовано.
Участь дітей у таких ігрових інноваційних заходах забезпечує створення сприятливих психологічних умов для ефективної взаємодії в групі, самопізнання учасників гри. А найголовніше – квест викликав позитивні емоції, активізував мотивацію, навчив робити висновки а також гідно сприймати як поразку, так і перемогу.

З метою виховання у дітей та учнівської  молоді почуття патріотизму, гордості за свою державу в навчальному закладі були проведені тематичні заходи: дайджести «Україна єдина – Україна одна», акція «Україна в серці кожного», круглі столи «Ми єдина Україна», уроки мужності «Вогні Соборності єднають Україну», літературно-краєзнавча мандрівка «Україно, моя Україно! Я для тебе на світі живу!».

Протягом тижня школярі здійснили екскурсії до дитячої міської бібліотеки та до Охтирського краєзнавчого музею.

Учні старших класів взяли участь у міській маніфестації «Єдина країна – єдиний народ» та у проведенні акції «Прапор України у кожному серці».

Вітаємо! Кобзар Олександру, ученицю 8-В класу за зайняте ІІІ місце та Краснояружську Олександру, ученицю 10-Б класу, за оригінальний задум та розкриття теми у міському конкурсі малюнку «У майбутнє без СНІДу»

З лютого по грудень 2019 року Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області взяла участь у проекті «ZERО WASTE SCHOOL», щоб закріпити в учнів культуру сортування відходів та активно просувати ідеї захисту екології.
Наша школа увійшла у 25 із 1098 найкращих шкіл-учасників України та перемогла у проекті.
Команда успішно пройшла реалізацію освітнього проекту «ZERО WASTE DAY 2019», була запрошена до м. Києва та нагороджена сертифікатом на отримання механічного пресу від Всеукраїнської благодійної організації Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola.

На изображении может находиться: текстНа изображении может находиться: 4 человека, в том числе Надежда Ермоленко и Марина Чалова, люди улыбаются, люди стоят