Шкільне самоврядування

                    

 

 Структура учнівського самоврядування

 Новини нашого самоврядування

Участь лідерів самоврядування  в парламентському уроці «Туреччина на підтримку України» за участі народних депутатів та представників дипломатичних установ.

 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ

До Дня щастя лідери взяли участь у флешмобі “Жовтий колір  – колір Щастя” та створили вітальні листівки  з використанням графічних зображень різних редакторів.

ЯПОНІЯ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ

10 березня лідерка учнівського самоврядування  Селегень Валерія взяла участь у  Міжнародному парламентському онлайн-уроці  на тему «Японія на підтримку України». Учасники мали змогу взяти участь в інтерактивній лекції та більше дізнатися про державний устрій, культуру Японії,  а також фінансову, військову та гуманітарну допомогу, яка надається японським Урядом Україні. Урок проведено за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» та American Councils for International Education.

  

24 лютого лідери долучились до обласного флешмобу#2023загартовані_війною

РІК НЕЗЛАМНОСТІ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
22 лютого лідери учнівського самоврядування взяли участь у  Міжнародному парламентському онлайн – уроці “Рік незламності. Разом до перемоги” за участю Освітнього центру Верховної ради України та Європейського парламенту. Лідери мали змогу поспілкуватися з поважними особами, дізналися цікаві факти з історії.
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
Із 17.02 2023 – 27.02.2023 року до Міжнародного дня рідної мови лідери взяли участь у вікторині “Українці – про мову яскраву, дзвінку і чудову”.

16 ЛЮТОГО ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Сьогодні лідери учнівського самоврядування “ФОРТ” взяли участь у онлайн – заходах до Дня Єднання.

14 ЛЮТОГО – ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

14 лютого учнівське самоврядування долучилося до акції “Подаруй любов захисника”, виготовивши валентинки із солодощами, переглянули холідей – інсталяцію “Місця закоханих людей” та здійснили віртуальну Національним дендрологічним парком “Софіївкка”.

     

 

ФРАНЦІЯ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ
8 лютого 2023 року, лідерка учнівського самоврядування “Форт”, Селегень Валерія взяла участь у міжнародному парламентському уроці “Франція на підтримку України”. Гостями уроку були народна депутатка України, співголова групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків із французькою Республікою Альона Шкрум, Перший радник Посольства Франції в Україні Бенжамен Роріга та посол України у Франції Вадим Омельченко. Під час онлай-заходу учасники дізналися багато змістовної інформації про парламентаризм та державний устрій країни, допомогу українським дітям, які зараз знаходяться у Франції, про програми обміну у навчанні та про допомогу й відбудову нашої країни.
 

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Лідери учнівського самоврядування  “ФОРТ” взяли участь в інтерактивній грі “Вижити в Інтернеті – місія (не) здійсненна”.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

На честь свята лідери “Форт” взяли  участь  у онлайн – тесті “Що ти знаєш про українську Соборності” від Освітнього центру ВРУ, продемонструвавши високі результати своїх знань. Також переглянули відеоролик “Разом з власної волі з 1919 року”.

ДЕНЬ ОБІЙМІВ

До Міжнародного Дня обіймів, лідери учнівського самоврядування “ФОРТ” взяли участь у обласній акції #ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДІНГ.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ “ДЯКУЮ”!

6 січня лідери учнівського самоврядування передали смаколики нашим військовим.

 

До свята Нового року лідери самоврядування привітали вчителів закладу святковою музичною онлайн – листівкою.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

В рамках проведення акції лідерами були створені інформаційний відеоролик та інфографіка.

     

 

6 ГРУДНЯ –  ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Самоврядування закладу привітало військових онлайн – листівками, взяло участь у акції “Подаруй тепло військовим” та підготували домашню випічку, яку передали воїнам.

5 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

На церемонії нагородження премією UNICEF Youth Awards  в номінації “Створення можливостей розвитку дітей в умовах війни” від Олени Зеленської лідер учнівського самоврядування Аліса Міхєєва, отримала «Своєрідний молодіжний  «Оскар».

300 РОКІВ ГРИГОРІЮ СКОВОРОДІ

До 300 – річчя видатного філософа і педагога Г. Сковороди, наші Фортівці взяли участь у Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування ” Всякому місту – звичай і права…”. У всеукраїнському інтернет – конкурсі “Світ мандрів Григорія Сковороди” отримали дипломи.

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди – видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога.

 1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

Лідери учнівського самоврядування підготували інформаційний дайджест, взяли участь у виховних заходах.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Учнями  було переглянуто документальні відео- та фотоматеріали про вражаючі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. Лідери самоврядування «ФОРТ» долучилося до акції “Запали свічку”, як вияв скорботи за загиблими.

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Лідери учнівського самоврядування підготували відеозвернення “Вільні творять майбутнє”

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16 листопада Міжнародний День Толерантності! Лідери учнівського самоврядування переглянули відеоролик, провели диспут на тему: “Бути толерантним – це…”, висловили свою думку за допомогою віртуальної дошки Linoit і запропонували  взяти участь у марафоні

13 ЛИСТОПАДА –  ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ

Учнівське самоврядування «ФОРТ» запросило учнів нашого закладу взяти участь у фото-челенджі «Мої добрі справи». За умовами челенджу потрібно було: зробити добру справу; зафіксувати на фото; розмістити у соцмережах із хештегом #ДеньдобротиОхтирськашколаодин. 

9  ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

Лідери учнівського самоврядування долучилися до написання радіодиктанту національної єдності 2022. Взяли участь в майстер – класі з української мови “Неповторна, єдина – моя солов’їна!” разом з Олегом Скрипкою. Долучилися до онлайн – марафону “Перимикай на українську”, де кожного цікаві та веселі завдання допомагають нам розвинути свої знання рідної мови.

  

05.11 2022 року лідери учнівського самоврядування “ФОРТ” взяли участь в онлай- тренінгу “Як бути фінансово грамотним у нових реаліях?” від волонтерського руху України. Тренерка фінансової грамотності для підлітків та молоді Яна Федоряка поділилася з усіма гостями заходу корисними порадами щодо ведення та планування власного бюджету.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ

24 жовтня  2022 року лідери учнівського самоврядування #ФОРТ  взяли участь у засіданні обласної ради старшокласників. Під час засідання було обговорено питання, щодо організації роботи органів учнівського самоврядування у 2022/2023 н. р.; виборів до Сумської обласної ради старшокласників; участі в обласному конкурсі соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду»; проведення обласного заходу до Дня української мови та писемності.

ДЕНЬ ЗИХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ – 14 ЖОВТНЯ

До Дня захисників та зихисниць, 14 жовтня 2022 року, лідери учнівського самоврядування #ФОРТ узяли участь у#благочинна_акція_подякуй_військовим,  у всеукраїнському конкурсі “Захисники та захисниці України” та отримали дипломи переможців.

До Дня вчителя лідери “ФОРТ” разом з учнями 11 класів підготували відеопривітання для вчителів нашої школи.

ДЕНЬ МИРУ

21 вересень – День миру. Художній калейдоскоп “МИР ОЧИМА ДІТЕЙ”

ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Лідери учнівського самоврядування взяли участь у спортивному калейдоскопі “А ти так зможеш?” до  Дня фізкультури та спорту.

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Свято першого дзвоника 2022 пройшло у форматі онлайн. Лідери учнівського самоврядування підготували хореографічну композицію- привітання для учнів та вчителів закладу.

 

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСОЇ СОТНІ

18 лютого лідери «ФОРТ» долучилися до Всеукраїнської онлайн конференції-реквієм лідерів учнівського самоврядування, присвяченої  пам’яті Героїв Небесної Сотні.

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого лідери долучилися до  заходів присвячених Дню Єднання!

14 ЛЮТОГО – ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Учнівське самоврядування  «ФОРТ» організувало та провело інформаційні хвилинки на тему «Традиції святкування дня Валентина в різних країнах». Для учнів початкової школи лідери підготували відео «Історія Дня святого Валентина»,  провели майстер – клас із виготовлення незвичайних валентинок.

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Лідери учнівського самоврядування “ФОРТдля учнів 6-8 класів підготували  виховний захід « Подія, що пережила час », виготовили інформаційні буклети, провели лотерею“Диво виграш”. Взяли участь в акції «живий ланцюг» на подвір’ї закладу.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОБІЙМІВ

21 січня  – міжнародний день обіймів. Фотофлешмоб “Обійми мене”.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ “ДЯКУЮ!”

11 січня лідери учнівського самоврядування # ФОРТ для учнів початкової школи провели інформаційні заняття, на яких переглянули відео про історію та цікаві факти свята, пограли в гру «Знайди привід для подяки». Підготували для малюків закладки-розмальовки, де діти  дізналися як читається слово «дякую» різними мовами. Слова подяки вчителям, однокласникам, батькам, друзям написали на вітальних листівках, виготовлених власноруч.
НОВОРІЧНІ СВЯТА

Лідерами самоврядуванням ФОРТ створено відео-привітання вчителям, батькам, школярам з Новим роком.Цікаво та весело пройшли новорічні ранки для учнів  1-4 класів за участю лідерів учнівського самоврядування.

Участь лідерів “ФОРТ” у:

  • локальному тренінгу програми «Активні Громадяни» Британської ради;
  •  семінарі практикумі «Професія – журналіст» організованого Анною Полісученко, старшим викладачем кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики Київського національного університету культури і мистецтв; 
  • майстер – класі від Охтирського молодіжного центру в партнерстві з Skills Lab “Успішна кар’єра”.

Завдяки Kooperationsbüro Lemberg – Австрійське бюро кооперації у Львові, лідери учнівського самоврядування “ФОРТ “з 23-25 грудня долучилися до святкування Різдва в Австрії( онлайн).23 грудня разом шеф-кухарем Емануелем Вернбахером приготували традиційне австрійське різдвяне печиво в прямому ефірі.24 грудня разом з Віденським інструментальним тріо Cobario вирушили у святкову подорож з улюбленими різдвяними піснями з різних куточків світу!А 25 грудня разом з засновницею фестивалю української культури у Відні Олександрою Саєнко поринули у казкову атмосферу австрійського Різдва! Не залишаючи власної кімнати, прогулялися по головному різдвяному ярмарку Відня.