Успіхи та досягненя

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області взяла участь у проекті ZeroWasteSchool, щоб закріпити в учнів культуру сортування відходів та активно просувати ідеї захисту екології.

У цьому проекті взяло участь 1098 шкіл, серед них відібрали 100 шкіл з усієї України, і ми увійшли в цю сотню. Команда школи «ЕкоСвіт» була запрошено до м. Києва на триденний тренінг для учнів та вчителів, який  покликаний запровадити культуру сортування  відходів.

Команда «ЕкоСвіт» не може залишатися осторонь цих проблем і планує взяти участь в еко проекті, який буде тривати з  1-27 вересня 2019 року. Всі учасники проекту організовують ZeroWasteDay в навчальному закладі.  Діти, вчителі, батьки підхопили цю ініціативу.

 

Вітаємо шкільну команду  за зайняте ІІ місце  у місце у міських з футболу в залік ХХVІІІ міських спортивних ігор школярів

17 серпня 2019 року відбувся XXIX Всеукраїнський сільський фестиваль-конкурс мистецтв «Боромля-2019», у якому учениця 6-в класу Охтирської ЗОШ I-III №1 Єфремова Віолета посіла II місце у вокальному жанрі. Дівчинка вразила суддів та глядачів своїм чарівним голосом, емоційним виконанням та подарувала їм чудовий настрій. Музичний керівник Приходько Віра Іванівна, котра підготувала конкурсантку, нагороджена дипломом. Бажаємо Віолеті та її педагогу подальших творчих успіхів.