Відкритий урок

Графік проведення атестації педагогічних працівників
9 січня учитель англійської мови, Т.В.Шандиба, поділилася з колегами своїм досвідом, провівши майстер-клас “Teaching Young Learning.NUS.”
Завдання для розвитку креативного, асоціативного, критичного мислення та вправи для зорової памяті, моторики рук були спрямовані на всебічний розвиток дитини та її компетентностей.

На изображении может находиться: 5 человек, в том числе Яна Донец, Tetiana Shandyba, Oksana Myronyak и Наталия Чумак, люди стоят и в помещении

З метою професійного зростання та обміну досвіду, з 02.12 по 13.12 своїм досвідом поділитися колеги школи. Мироняк О.В. провела показовий урок англійської мови в 8-А класі на тему “Моя школа”.

На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Oksana Myronyak, люди стоят и в помещении

Биковська Т.Г. урок української літератури в 10-А класі на тему “Мойсей- одна з вершин творчості І.Я. Франка.Пролог до поеми – заповіт українського народу.Образ пророка Мойсея”.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

 

Сідельник С.М.- урок фізичного виховання в 4-А класі “Вправи м’яча”.

На изображении может находиться: один или несколько человек и баскетбольная площадка

Кривобок С В. провела показовий урок трудового навчання у 8-Б класі на тему “Оздоблення та декорування ляльки, іграшки”.

На изображении может находиться: 20 человек, люди улыбаются, в помещении

 

Якименко І.М. провела показовий урок біології в 6-Б класі на тему “Різноманітність і видозміни кореня”.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидятНа изображении может находиться: 2 человека, в том числе Інна Якименко, люди стоят и в помещении