Вітаємо переможців І (міського) етапу ХХІV літературного конкурсу «Проба пера» та їх наставників

Вітаємо переможців І (міського) етапу ХХІV літературного конкурсу «Проба пера» та їх наставників
Поезія (молодша)
І місце
1. Кривоколіско Марія Михайлівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 4 клас.
2. Горова Марія Василівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 2 клас.
3. Левенко Софія Олексіївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 4 клас.
4. Виходець Данііл Вікторович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
5. Кірілова Вероніка Володимирівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
6. Шелудченко Ангеліна Миколаївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
7. Ромашко Олександр Сергійович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 4 клас.
ІІ місце
1. Білецька Анна Олександрівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 1 клас.
2. Юзефів Андрій Володимирович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 4 клас.
3. Москаленко Тімур Миколайович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
4. Кварта Анастасія Олександрівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
5. Римар Крістіна Миколаївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
6. Пасюга Софія Олегівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
7. Готвянська Марина Володимирівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
8. ШведченкоКаріна Віталіївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 4 клас.
9. Бережний Богдан Євгенович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 2 клас.
10. Сургай Анна Павлівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 2 клас.
ІІІ місце
1. Берест Софія Сергіївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
2. Біленко Мар’яна Олександрівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
3. Титаренко Софія Олександрівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
4. Патук Іванна Іванівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
Поезія (середня)
І місце
1. Рогальський Владислав Романович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 7 клас.
2. Пастернак Катерина Євгенівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 7 клас.
3. Вашева Марія Максимівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 8 клас.
4. Сталинська Анна-Марія Дмитрівна, вихованка гуртка «Юні журналісти» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 8 клас.
ІІ місце
1. Рожко Станіслав Володимирович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 5 клас.
2. Коріненко Андрій Михайлович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 8 клас.
3. Троценко Поліна Євгенівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 5 клас.
4. Коваленко Маргарита Володимирівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 5 клас.
5. Цвик Софія Андріївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 5 клас.
ІІІ місце
1. Мороз Поліна Миколаївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 7 клас.
Поезія (старша)
І місце
1. Міхєєва Аліса Андріївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 9 клас.
2. Смага Марія Юріївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 11 клас.
ІІ місце
1. Бейзим Вікторія Володимирівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 10 клас.
2. Якимова Ада Сергіївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 9 клас.
3. Грізун Анна Юріївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 11 клас.
Гумор (середня)
І місце
1. Коріненко Андрій Михайлович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 8 клас.
Гумор (старша)
ІІ місце
1. Міхєєва Аліса Андріївна,Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 9 клас.
Проза (молодша)
ІІ місце
1. Василенко Анастасія Миколаївна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 1 клас.
ІІІ місце
1. Патук Іванна Іванівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 3 клас.
Проза (середня)
І місце
1. Батюк Вероніка Олександрівна, вихованка гуртка «Юні журналісти» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 8 клас.
2. Кирієнко Владислав Ігорович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області, 6-В клас.
ІІ місце
1. Рогальський Владислав Романович, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 7 клас.
Проза (старша)
ІІ місце
1. Чикалова Анна Вікторівна, Охтирська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області, 10 клас.