ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Започатковано його було 2014 року з нагоди подій двох революцій, що відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року а також Революції Гідності 2013 року.
Сьогодні в закладі освіти класними керівниками проведено виховні години, тематичні бесіди: «Що означає бути гідним?», «Ми – нація, що пам’ятає!», «День Гідності та Свободи», (1-4 класи), «Людська гідність», «Революція Гідності: як це було», «Україна – країна нескорених» (5-11 класи). Учні 6-Б класу долучилися до проєкту «Лист у майбутнє. «Гідна людина». Дружний колектив 8-А класу з метою вшанування патріотизму, поширення демократичних цінностей створив тематичну дошку Padlet, де опублікував історії гідності української нації.
На уроках історії учні мали змогу подивитись відеоролик до Дня Гідності та Свободи. Лідери учнівського самоврядування “ФОРТ” підготували відеозвернення «Вільні творять майбутнє».
Ці заходи – нагадування всім нам про те, якою ціною здобуто свободу й новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож будьмо гідними пам’яті наших Героїв!