ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

«Наша праця – формування людини, це покладає особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити».(В.О.Сухомлинський)

З 21.04.20 по 24.04.20 в Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, незважаючи на карантин, психологічна служба  проводила тиждень психології «Психологія у моєму житті».

Психологія– надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнати себе, вирішувати проблеми, навчитися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

У зв’язку з ситуацією в Україні, під час карантину ми працюємо  в мережі Інтернет з дітьми.

У п’ятих класах (5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г) по мережі Інтернет провели годину спілкування «Мій клас особливий і неповторний». Діти спілкувалися в мережі, створили павутину дружби. Де подарували один одному багато позитивних емоцій.

Ми створити фототоколаж «І знову разом», «Наші цікаві справи»,

«Ми вміємо дружити», «Праця – один з найкращих вихователів характеру». Фотоматеріали, які ілюструють цікаві сторінки життя учнів на карантині.

Творчий конкурс. Діти малювали портрети своїх друзів «Мої друзі ви найкращі» та показали, як вміють дружити з братиками та сестричками,  та як вони змінилися за рік.

Всі заходи були спрямовані на підтримку позитивного настрою і подолання втоми при карантині.

Працюючи практичним психологом, зрозуміла, що найбільше щастя – отримувати в подарунок дитячі посмішки, та щасливі погляди їх батьків.

Пропоную переглянути презентацію «Тиждень психології»

 

Практичний психолог:ЧепусенкоВ.І.

Спогади про навчання

Ми на карантині, але ми знову разом