Тільки з пам’яті пам’ять не стерти

У бібліотеці Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч з Галиною Петрівною Гапоновою(Хілько), вихованкою Охтирського спеціалізованого дитячого будинку для сиріт загиблих фронтовиків та партизанів Великої Вітчизняної війни, що діяв у місті з 25 серпня 1943 року по 1966 рік, на якій були присутні працівники Охтирського міського краєзнавчого музеюБойко О.В., Шелест А.В., члени педагогічного колективуДНЗ «Охтирський центр професійно-технічної освіти»Оберемко Н.І., Татаренко Л.В., бібліотекар КЗ«Охтирська публічна бібліотека», Яковенко В.А. та її колишні працівники Фомічова А.М., Губенок Л.М.,голова Охтирської міської організації ветеранів УкраїниПолякова Л.О.

Галина Петрівна поділилася своїми спогадами про воєнне та повоєнне дитинство в дитячому будинку, директором якого був Михайло Андрійович Гордієнко. У ньому діти фронтовиків  знайшли притулок  і турботу педагогів та працівників закладу. У будинку перебувала  і  наша гостя.

За документальними спогадами Галини Петрівни та  нарисами випускників спецдитбудинку охтирська майстриня слова Леся Криницька (Олександра Петрівна Криницька) написала книгудокументальну нарисову повість-есе про історію Охтирського спеціалізованого дитячого будинку №1 «Дочки і Синочки».

Гості були щиро вдячні директорові школі Шульженко Інессі Анатоліївні за теплий прийом.