Позитивні відгуки мотивують не зупинятися, а йти тільки вперед

            Позитивні відгуки мотивують не зупинятися, а йти тільки вперед

 

Учитель історії та правознавства Гармаш Л.О.  разом з наполегливою командою  у складі: Бейзим Вікторії, Смаги Марії, Чередніченка Максима, Шевченко Анастасії взяли участь  у конкурсі #Освіторія й #USAID/ENGAGE  з розробки настільних ігор із громадянської освіти для вчителів та учнів 7-11 класів.

Участь у конкурсі мотивувала до здобуття практичного досвіду моделювання демократичних процесів та процедур через гейміфікацію й інтегрування їх у навчальний процес. Завдяки спільній роботі та жазі до перемоги команда отримала чудовий результат та стала призером конкурсу настільних ігор з громадянської освіти в рамках проекту “Долучайся”, організованого з метою покращення знань громадян щодо своїх громадянських обов’язків.

Створена ними гра “Школа моєї мрії”  була презентована 12 жовтня на обласному онлайн-семінарі «Інтеграція змісту соціогуманітарних  і природничих навчальних предметів у Новій українській  школі» та  вже розповсюджена в десятках шкіл нашої країни. Надзвичайно приємно бачити те, що від того, в що вони вклали частинку своєї душі, отримують задоволення інші люди.

Відео “Школа моєї мрії”