Недопущення проявів булінгу в учнівському середовищі

Явище булінгу надзвичайно поширене в сучасній школі. Запобігання та профілактика випадків шкільного насильства є найважливішим завданням педагогів та психологів, бо жорстоке ставлення до дитини неминуче призводить до низки руйнівних наслідків.

З метою створення безпечного освітнього середовища та попередження й протидії булінгу(цькуванню) відповідно до плану заходів 9 жовтня 2020 року в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулась зустріч з інспектором ювенальної превенції Охтирського відділу поліції капітаном Зорич Г.М.. Учні 7-9 класів уважно слухали розповідь Галини Миколаївни на тему «Недопущення проявів булінгу в учнівському середовищі». Капітан поліції дала змістовні відповіді на запитання, що виникали в учнів під час бесіди. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди ЗоричГ.М. нагадала дітям основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, та як їх уникнути.

Організація бесід і зустрічей учнів  з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в школі. Вона  допомагає учням реальніше й глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки.