Напередодні професійного свята

Напередодні професійного свята з привітаннями до школи завітали начальник відділу освіти Анатолій Васильович Тронь із помічником народного депутата України Задорожного Миколи Миколайовича Людмилою Миколаївною Бейзим та головоюпрофспілкового комітету Ольгою ПетрівноюТерес.

Анатолій Васильович вручив грамоти учителю зарубіжної літератури Журавель Л.Б., учителю фізики Спіциній І.І., учителю початкових класів Воронько Т.О., учителю інформатики Текучу Д.І., практичному психологу, Чепусенко В.І. за сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти, привітав шкільну родину з професійним святом, побажав міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у нелегкій, але такій потрібній і вагомій учительській праці.

Людмила Миколаївна вручила грамоту народного депутата Верховної ради України заступнику директора з господарської роботи Дюкаревій Наталі Петрівні за високий  професіоналізм, належне виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Дня працівника освіти.

Ольга Петрівна з найщирішими привітаннями та побажаннями звернулася до своїх колег.

Вітаємо всіх працівників з нагородою  та бажаємо  міцного здоров’я та натхнення, упевненості та бадьорості, поваги та любові, удачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя.