Міжнародний день рідної мови

21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови.
І в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 учні та вчителі долучилися до цього свята.
Учні 6-А класу познайомилися з родиною Лепетунів. Навчилися розрізняти пароніми, звертати увагу на лексичне значення слів, що використовують у мовленні щодня.
На мовну мозаїку “Єднає рідна мова” запросила бібліотекар Колодяжна В.В. учнів 6-В класу. Діти здійснили невеличкий екскурс в історію української мови, прослухали фольклорну хвилинку, а потім взяли участь у вікторині.
У мовному квесті “Мандрівка Україною” взяли участь учні 11-А класу. Діти поглибили свої знання з розділів “Синтаксис” та “Пунктуація”, а також дізналися багато нового про українських письменників, традиції і звичаї українців.
Учні 10-А класу продемонстрували небайдужість до рідного слова, долучившись до акції ” Стоп: мовний суржик” та з великою зацікавленістю розгадували мовні загадки-дитлойди.
Учні 8-В переглянули відеоуроки від Олександра Авраменка.
Для учнів початкової школи були проведені вікторини: “Мовознавча загадкова українська рідна мова” й “Рідну мову знаємо – загадки – жарти відгадаємо”, гра “”Зашифроване прислів’я”. Учнівським самоврядуванням #ФОРТ проведено флешмоб “Мово рідна, слово рідне….”