Квест “Романтичні пригоди”

Сьогодні, у День закоханих, учні 5 класів Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 взяли участь у квесті “Романтичні пригоди”. Разом із класними керівниками (Чумак Наталією Сергіївною, Вашевою Галиною Анатоліївною, Шандибою Тетяною Віталіївною та Яковенко Наталією Василівною) у формі інтелектуально-динамічної гри учні проявили свої знання, уміння і творчі здібності як у стандартних, так і в нестандартних ситуаціях під час проходження командами вказаного маршруту.
Діти з повагою прислухалися до порад педагога-організатора ( Малєжик Анни Володимирівни), шкільного психолога (Чепусенко Віри Іванівни), педагогів-координаторів і членів поважного журі ( Нєбитової Юлії Володимирівни і Єременка Євгенія Олександровича ), навчалися діяти швидко й згуртовано.
Участь дітей у таких ігрових інноваційних заходах забезпечує створення сприятливих психологічних умов для ефективної взаємодії в групі, самопізнання учасників гри. А найголовніше – квест викликав позитивні емоції, активізував мотивацію, навчив робити висновки а також гідно сприймати як поразку, так і перемогу.