КОНКУРС З ПРИСМАКОМ БОЛЮ Й ПЕРЕМОГИ!!! 

        Організація обміну досвідом, участь у різнопланових освітньо-мистецьких заходах з метою популяризації української мови і традицій, донесення реалій сьогодення до інших держав  на часі мають важливе значення. Тож учителі англійської мови Наталія Чумак та Тетяна Шандиба разом із учнями закладу долучилися до  програми Ukraine-USA Pen Pal Program «Друг за листуванням Україна-США», що  об’єднує українських дітей з однолітками по всьому світу, пропонуючи підтримку в ці складні часи. Завдяки програмі учасники можуть відволіктися від війни, покращити знання англійської мови та будувати дружбу за кордоном. Крім того програма надає унікальну можливість для дітей у всьому світі дізнатися про Україну, підтримати своїх однолітків і знайти нових друзів, практикуючи англійську мову.Нещодавно в рамках цієї програми, за підтримки США був організований і проведений англомовний онлайн конкурс для дітей нашої країни під назвою “What the Past Year Has Meant to Me.” («Що означає для мене рік, що минув.») Організаторами конкурсу виступили дві міжнародні організації: X-culture (президент – доктор Василь Тарас) та Ukraine-USA Pen Pal ( Директор – Кріс Мід).
Серед 180 учасників з усієї України, учнів з Охтирської ЗОШ I-III ступенів №1 було найбільше. Кожен із них поділився своїми  переживаннями, страхами, думками та сподіваннями, відобразивши їх в есе, віршах, малюнках, фото та відео.
Представники організації та судді визначили найкращі роботи. Із 36 учнів Охтирської ЗОШ I-III ступенів №1, 10 учасників посіли почесні місця. Це найбільша кількість переможців серед інших конкурсантів різних регіонів. Нашими переможцями стали: Анна Міняйло, Арсен Копил, Вероніка Кірілова, Поліна Бублик, Дар’я Федишин, Каріна Шведченко, Кирило Овчаренко, Данило Саєнко, Діана Макаренко, Олександр Лісняк.

Галерея переможців https://x-culture.org/x-culture-penpal-program/

Щиро дякуємо організаторам конкурсу за можливість бути почутими й побаченими в усьому світі. Безмежно пишаємося  нашими конкурсантами за активність, небайдужість та бажання показати всьому світу війну їхніми очима.