День безпечного Інтернету

08 лютого весь світ відзначає Всесвітній день безпечного Інтернету.  Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

До Всесвітнього дня безпечного Інтернету для учнів початкових класів, найменших користувачів Інтернетом, учителем інформатики Сень Л.П. проведено уроки-бесіди. Учні 4-А  класу переглянули відеоролик «Корисні  підказки. Увага! Інтернет!», складали пазли в онлайн режимі  «Безпека дітей в Інтернеті» та прокоментували правила користування  Інтернетом, зображені на них.

На дистанційному уроці з учнями 2-А класу переглянуто та обговорено відеоролик «Корисні  підказки. Увага! Інтернет!», проведено роз’яснювальну роботу щодо поняття «кібербулінг» в  мережі Інтернет. Учні виконали практичні завдання: з’єднали  лініями за зразком початки і закінчення правил безпечної роботи в Інтернет-мережі та склали  поради лаксикам на випадок залякування або переслідування у мережі.

Педагогічні працівники закладу взяли участь у Всеукраїнському онлайн – флешмобі «Разом для найкращого Інтернету!»