16 листопада День Толерантності

 

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 16 по 22 листопада пройшов Тиждень толерантності під девізом «Запали вогник толерантності».

Протягом тижня робота психологічної служби школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників освітнього процесу, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

План проведення заходів був насичений та різноманітний. Школу тематично оформлено, у фоє розміщено вислови мудреців та видатних людей про терпіння і терпимість до інших. Організовано анкетування учнів, виставку малюнків, тематичні акції, класні години та бесіди про «Толерантність». З учнями 2-4 класів проведено акцію «Створи віночок дружби». Учні 5-6 класів приготували фотоколаж «Долоньками творимо добро». Також було організовану виставку малюнків «Толерантність починається з посмішки». Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що щасливими та успішними можна бути лише у світі, де діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові.

Тиждень пройшов цікаво та змістовно, усі отримали позитивні емоції.