До уваги учасників освітнього процесу!!!

У закладі освіти продовжено навчання із застосуванням дистанційних технологій навчання   для учнів 1-11 класів до 14 листопада.

Під час позачергового засідання Сумська обласна комісія з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з високим рівнем захворюваності учнів та педагогічних працівників рекомендувала закладам  загальної середньої освіти продовжити дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів до 14 листопада 2021 року.

Заклад освіти з 08.11 по 12.11.21 року працює за розкладом  першого тижня дистанційного навчання.

Нагадуємо!!! Відповідно до положення про дистанційне навчання, «не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)».

Таким чином, у закладі освіти організовано  онлайнову складову дистанційного навчання у комбінації синхронного й асинхронного режимів взаємодій, підсилюючи їх відповідні переваги.

Синхронний режим передбачає взаємодію між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою  відеоконференції. Інакше кажучи, це проведення уроку в режимі реального часу в обраному цифровому середовищі. Рівночасно присутні вчитель та учні класу, спілкуючись приблизно так, як це відбувається на звичайному уроці.

Асинхронний режим означає взаємодію між суб’єктами дистанційного навчання, за якої учасники взаємодіють між собою із затримкою в часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо. Можна сказати, що це режим більш самостійного навчання, яке, водночас, підтримується вчителем з використанням відповідних цифрових інструментів.