15 ТРАВНЯ Міжнародний день сім’ї.

15 ТРАВНЯ Міжнародний  день сім’ї.

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ’Ї – ІНТЕРАКТИВНА ГРА «КВІТЧЕЛ», який започатковано Асоціацією практикуючих психологів Одеської області.   Ідея проекту – створити квітку чеснот людини (КВІТЧЕЛ), як символ миру та об’єднання сім’ї. Гасло гри: «Мир, рід, родовід!»

Весняне цвітіння,що саме зараз прикрашає міста і села  України, надихає на оновлення,душевну радість, красу і любов,наповнює бажаннями,емоціями та об’єднуватися у прагненні до миру.

В Охтирській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 учні початкових класів та їх родини приєдналися до суспільного проекту Інтерактивної гри «КВІТЧЕЛ».

Психологічною службою разом з класними керівниками 2-Акл.,2-Гкл.,3-Бкл.,3-Вкл.,4-Акл.,4-Б-кл. 4-Г класів, було організовано і проведено з учнями та батьками  інтерактивну гру «КВІТЧЕЛ».У грі взяли участь 9 родин. Батьки і діти створювали Квітку чеснот своїх родин (КВІТЧЕЛ), яка має вигляд незабудки – квітки, що є символом пам’яті роду. Тому й гра проходила під гаслом: «Мир! Рід! Родовід!». На кожній із пелюсток незабудки діти та дорослі прописували сімейні чесноти та цінності. Це такі якості, як любов, віра, надія, повага, взаєморозуміння, достаток, мужність, милосердя, ввічливість, гідність, братерство, рішучість, старанність, щедрість, чемність, вдячність та багато інших.

Сім’яважлива ланка суспільства. Відатмосфери, яка панує в родині, залежить розвитокдитини як особистості. У щасливих сім’яхвиростають впевнені в собі і щасливі діти, яківміють розрізняти добро і зло і мають високіморальні якості, важливі для розвитку суспільства.

Гра «КВІТЧЕЛ», що пройшла у навчальномузакладі, спрямована на психологічну підтримкудитини у перехідний період, об’єднання сім’ї та родини у прагненні миру.

Учні поділилися чеснотами один з одним в мережі інтернет,було створено фотоколаж,де  кожен продемонстрував свій КВІТЧЕЛ, якийоб’єднав у собі все добре, що є на Землі.

Любі друзі! Збирайте квіти Квітчел, спілкуйтеся, передавайте квітку миру  об’єднуйтесяіз дітьми міста, країни у прагненні миру. Нехай Квітка чеснот – стане для  кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї.