14 ЖОВТНЯ: ПОКРОВА, ДЕНЬ КОЗАЦТВА, ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Чотири свята відзначають в Україні 14 жовтня. Щороку саме в цей день відбувається єднання української історії й національних традицій, що ми цінуємо, шануємо й наслідуємо.
Та саме цьогоріч найщиріші привітання з Днем захисників і захисниць України надходять від кожного серця, з кожної української домівки тим, хто живить віру в майбутнє нашої держави й пише історію успішного спротиву жорстоким загарбникам.Міцної сили духу кожному з вас бажаємо! Незламності, стійкості, здоров’я. Нехай любов і підтримка рідних будуть вашими оберегами, а заступництво Божої Матері – надійним захистом.
Прийміть від нас слова вдячності за відвагу, мужність, жертовність. Схиляємо голови перед кожним, хто обрав служіння високим ідеалам захисту Вітчизни, й свято віримо в перемогу!
Із 10 по 14 жовтня у нашому навчальному закладі проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника та захисниць України, метою яких є зростання патріотизму в сучасному суспільстві.Протягом тижня класні керівники проводили виховні години, інформаційні хвилинки. Вчителі трудового навчання та образотворчого мистецтва разом із дітьми виготовляли браслети-талісмани та малювали малюнки. Учні, батьки та вчителі школи долучилися до акцій: «Напиши вітання захиснику України», “Подякуй захиснику”, “Воїнам світла наші вітання. Лідери учнівського самоврядування #ФОРТ узяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Захисники та захисниці України” та отримали дипломи переможців.