Олімпіади

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Лугіну Владислава, учня 10-А класу з зайнятим ІІ місцем,ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Мотренко Асту, ученицю 9 -А класу з зайнятим ІІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Максименко Дар’ю ученицю 10-А класу з зайнятим ІІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Лугіну Владислава, учня 10-А класу з зайнятим ІІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Синяченка Олександра, учня 9 класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання (учитель Голод В.Г.)
Турченко Дарію, ученицю 9 класу, з зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з трудового навчання (учитель Кривобок С.В.)

Федорову Євгенію, ученицю 8-А класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (учитель Рубан О.А.)

Безпалова Ігоря, учня 8-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (учитель Рубан О.А.)

Мотренко Асту, ученицю 9-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (учитель Рубан О.А.)

Чередниченка Максима, учня 10-А класу, з зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (учитель Рубан О.А.)

Савченка Дениса, учня 11-Б класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (учитель Рубан О.А.)

Зінченка Нікіту, учня 8-А класу,  з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій (учитель Текуч Д.І.)

Покалюка Ігоря, учня 9-Б класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій (учитель Текуч Д.І.)

Смагу Марію, ученицю 10-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій (учитель Невдачина Р.М.)

Карпенко Катерину, ученицю 8-А класу,з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (учитель Спіцина І.І.)
Чередниченка Максима, учня 10-А класу, з зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (учитель Марущенко В.В.)
Супруна Максима, учня 11-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з фізики ( учитель Іваннікова Л.П..)
Денисова Романа, учня 11-А класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики ( учитель Іваннікова Л.П.)

Рогальського Богдана, учня 6-А класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математикии (учитель Спіцина І.І.)
Безпалова Ігоря, учня 8-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (учитель Полуйко В.О.)
Шудрика Андрія, учня 10-А класу, з зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських
олімпіад з математики (учитель Кулик Н.І.)
Чередниченка Максима, учня 10-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (учитель Кулик Н.І.)
Бездрабко Регіну, ученицю11-А класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики ( учитель Пасішна О.М.)
Денисова Романа, учня 11-А класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики ( учитель Пасішна О.М.)
Мотренко Асту, ученицю 9-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства ( учитель Гармаш Л.О.)
Лугіну Владислава, учня 10-А класу, зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства ( учитель Гармаш Л.О.)

Семигук Дарину, ученицю 8-А класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (учитель Марченко І.Б.)

Чикалову Анну, ученицю 9-А класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (учитель Зайка І.М.)

Єрмоленко Анну, ученицю 10-А класу,з зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (учитель Зайка І.М.)

Войченка Євгена, учня 11-А класу, з зайнятим І місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії (учитель Зайка І.М.)

Макаренко Діану, ученицю 5-В класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі  ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика( учитель Дубович І.М.)

Федорову Євгенію, ученицю 8-А класу,з зайнятим І місцем у ІІ етапі  ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика( учитель Смага М.В.)

Бейзим Вікторію, ученицю 9-А класу,з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі  ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика( учитель Балюк Л.І.)

Діхтярь Олександру, ученицю  11-Б класу, з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  біології (учитель Якименко І.М.)

Савченка Дениса, учня 11-Б класу, з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (учитель Якименко І.М.)

Макаренко Діану, ученицю 5-В класу, з зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка ( учитель Дубович І.М.)

Колодяжного Артема, учня 6-Б класу, з зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (учитель Балюк Л.І.)

Федорову Євгенію, ученицю 8-А класу, з зайнятим І місцем у ІІ етапі  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (учитель Смага М.В.)

Лугіну Владислава,учня 10-А класуз зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (учитель Биковська Т.Г.)

Лугіну Владислава, учня  10-А класу, з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  історії (учитель Гармаш Л.О.)

Максименко Дарю, ученицю 10-А класу, з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови (учитель Ігнатченко Л.В., Рудь С.В..)

Шаміладзе Міранду, ученицю 7-В класу,з зайнятим ІІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  української мови та літератури (учитель Смага М.В.)

Федорову Євгенію, ученицю 8-А класу, з зайнятим І місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  української мови та літератури (учитель Смага М.В.)

Бейзим Вікторію, ученицю 9-А класу, з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  української мови та літератури (учитель Балюк Л.І.)

Діхтярь Олександру, ученицю 11Б класу, з зайнятим ІІ місцем у  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  української мови та літератури  (учитель Биковська Т.Г.)