Дистанційне навчання

Завантажуй у Telegram чат-бот СтопНаркотик та долучайся до боротьби з поширенням наркотиків ➡️ https://t.me/stopdrugsbot

Чат-бот СтопНаркотик призначений для блокування Інтернет-ресурсів, що реалізують наркотичні засоби, з використанням месенджеру Telegram.

Спеціальну програму для збору інформації про наркоспам (рекламу наркокрамниць) створили курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ, в рамках проекту MRIYA.

Принцип дії чат-боту!
 користувач месенджеру Telegram надсилає адміністратору чат-боту адресу каналу, чату або сайту, з якого надходить наркоспам.
❗️Зверніть увагу❗️ До чат-боту можна спрямовувати:
📝 адреси зі стін будинків, парканів, гаражів тощо;
📸 фотографії з цими графіті і місцями «закладок», що отримують користувачі Telegram;
📲 геолокацію (геомітки) розташування «кладів», «наркопритонів» тощо.
 чат-бот СтопНаркотик скеровує звернення-скарги на відповідні ресурси адміністрації Telegram;
 месенджер, своєю чергою, блокує акаунт, який поширює рекламу наркотиків.

Завдяки тристоронній співпраці (активний користувач👨‍🦰📲 – чат-бот 💻– Telegram) вдається «вивести з гри» окремі акаунти й значно зменшити кількість розсилок.

Логіка є простою
📝 чим більше скарг
📵 тим більше заблокованих акаунтів
📴 а значить – все більше перепон для поширення наркореклами.

👮‍♂️Також важливий нюанс – із даних, що накопичує чат-бот, формується база з інформацією 🔎, яку може використати поліція у протидії наркозлочинності.

джерело офіційної інформації ➡️ https://bit.ly/39lE5Lt

 

https://elearning.sumdu.edu.ua/free_content/lectured:46794e116ccfd86405f67a10d612ff9a50ce7b1a/20200324091554//index.html