Дистанційне навчання

До уваги учасників освітнього процесу!!!
З 30 березня 2022 року в закладі освіти відновлено освітній процес для учнів 1-11 класів із застосуванням дистанційних технологій. Навчання буде здійснюватися через платформу Teams, відповідно до сталого розкладу уроків. Нагадуємо у закладі освіти організовано онлайнову складу дистанційного навчання у комбінації синхронного та асинхронного режимів взаємодії, підсилюючи їх відповідні переваги на розсуд вчителя.

Відповідно до позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.02.2022 для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти  з 14.02.2022  освітній процес проходитиме за очною формою  навчання.

До уваги учасників освітнього процесу!!!

Відповідно до пункту 3 протоколу № 2 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.02.2022 для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти   ПРОДОВЖЕНО дистанційну форму навчання.

Розклад уроків 5-11 класів(дистанційно) з 07.02.2022 – 11.02.2022

До уваги учасників освітнього процесу!!!

Відповідно до  рішення   засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 24.01.2022   для учнів 5-11 класів з 25.01.2022 по 31.01.2022 (включно) запроваджено дистанційне навчання. Навчання буде  здійснюватися через платформу Teams, відповідно до розкладу уроків, у синхронному форматі. Учні 1-4 класів  навчаються за очною формою.

Розклад уроків 5-11 класів(дистанційно) з 25.01.2022 – 31.01.2022

 

 

Розклад уроків 1-11 класів (дистанційно)

До уваги учасників освітнього процесу!!!

Відповідно до  рішення  позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ( протокол № 12 від 15.11.21 )  освітній процес для учнів 1-4 класів з 17 листопада 2021 року буде здійснюватися за очною формою навчання. Учні 5-11 класів  продовжують навчатися за дистанційною формою.

До уваги учасників освітнього процесу!!!

У закладі освіти продовжено навчання із застосуванням дистанційних технологій навчання   для учнів 1-11 класів до 14 листопада.

Під час позачергового засідання Сумська обласна комісія з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з високим рівнем захворюваності учнів та педагогічних працівників рекомендувала закладам  загальної середньої освіти продовжити дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів до 14 листопада 2021 року.

Заклад освіти з 08.11 по 12.11.21 року працює за розкладом  першого тижня дистанційного навчання.

Нагадуємо!!! Відповідно до положення про дистанційне навчання, «не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)».

Таким чином, у закладі освіти організовано  онлайнову складову дистанційного навчання у комбінації синхронного й асинхронного режимів взаємодій, підсилюючи їх відповідні переваги.

Синхронний режим передбачає взаємодію між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою  відеоконференції. Інакше кажучи, це проведення уроку в режимі реального часу в обраному цифровому середовищі. Рівночасно присутні вчитель та учні класу, спілкуючись приблизно так, як це відбувається на звичайному уроці.

Асинхронний режим означає взаємодію між суб’єктами дистанційного навчання, за якої учасники взаємодіють між собою із затримкою в часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо. Можна сказати, що це режим більш самостійного навчання, яке, водночас, підтримується вчителем з використанням відповідних цифрових інструментів.

Розклад уроків  та режим роботи закладу  під час дистанційного формату залишається незмінними

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, лишається незмінною.

У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами  школа працює у форматі дистанційного навчання. Він передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року, передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання:

  • для учнів 1 класу – не більше 10 хвилин;
  • для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;
  • для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;
  • для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;
  • для учнів 10-11 (12) класів на 1-й годині занять – до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин;
  • при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 (12) класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

Отже, тривалість навчальних занять, визначена Законом “Про повну загальну середню освіту”, зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів. Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.

Наприклад, для учнів 5 класу час безперервної роботи з комп’ютером становить максимум 20 хвилин. Цей час вчитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання тощо.

Решту часу навчального заняття – 25 хвилин учні можуть виконувати вправи у робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями у підручнику, виконувати творчі завдання тощо. Також наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).

Санітарний регламент передбачає, що під час роботи з технічними засобами навчання обов’язковим є проведення вправ з рухової активності та гімнастики для очей.

Важливо також, що не кожне навчальне заняття обов’язково проводиться з використанням синхронного режиму взаємодії вчителя та учнів. Відповідно до рішення педагогічної ради в закладі освіти складено розклад занять згідно з яким,  3 (4) уроки синхронно + 3(4) уроки Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, має організовуватися в синхронному режимі.

Наказ № 7-од “Про запровадження дистанційних технологій навчання” від 06.01.2021

Наказ № 7-од “Про запровадження дистанційних технологій навчання” від 06.01.2021 продовження

До уваги батьків та здобувачів освіти!
Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями організації освітнього процесу під час дистанційного навчання

Відповідно до Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 запроваджено локдаун з 8 по 24 січня 2021 року включно.

з 11 січня по 24 січня 2021 року освітній процес у закладі освіти для здобувачів освіти 1- 11 класів буде здійснюватися дистанційно.

З метою якісного здійснення освітнього процесу на період дистанційного навчання всі педагогічні працівники закладу згідно з розкладом будуть проводити уроки та інші заплановані зі здобувачами освіти заходи з використанням платформи Teams


Увага!

З  02.09.2020 року у разі  застосування в освітньому процесі  технологій змішаного чи дистанційного навчання, зворотній  зв’язок між учасниками освітнього процесу буде здійснюватися через платформу Teams. 

 

Завантажуй у Telegram чат-бот СтопНаркотик та долучайся до боротьби з поширенням наркотиків ➡️ https://t.me/stopdrugsbot

Чат-бот СтопНаркотик призначений для блокування Інтернет-ресурсів, що реалізують наркотичні засоби, з використанням месенджеру Telegram.

Спеціальну програму для збору інформації про наркоспам (рекламу наркокрамниць) створили курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ, в рамках проекту MRIYA.

Принцип дії чат-боту!
 користувач месенджеру Telegram надсилає адміністратору чат-боту адресу каналу, чату або сайту, з якого надходить наркоспам.
❗️Зверніть увагу❗️ До чат-боту можна спрямовувати:
📝 адреси зі стін будинків, парканів, гаражів тощо;
📸 фотографії з цими графіті і місцями «закладок», що отримують користувачі Telegram;
📲 геолокацію (геомітки) розташування «кладів», «наркопритонів» тощо.
 чат-бот СтопНаркотик скеровує звернення-скарги на відповідні ресурси адміністрації Telegram;
 месенджер, своєю чергою, блокує акаунт, який поширює рекламу наркотиків.

Завдяки тристоронній співпраці (активний користувач👨‍🦰📲 – чат-бот 💻– Telegram) вдається «вивести з гри» окремі акаунти й значно зменшити кількість розсилок.

Логіка є простою
📝 чим більше скарг
📵 тим більше заблокованих акаунтів
📴 а значить – все більше перепон для поширення наркореклами.

👮‍♂️Також важливий нюанс – із даних, що накопичує чат-бот, формується база з інформацією 🔎, яку може використати поліція у протидії наркозлочинності.

джерело офіційної інформації ➡️ https://bit.ly/39lE5Lt

 

https://elearning.sumdu.edu.ua/free_content/lectured:46794e116ccfd86405f67a10d612ff9a50ce7b1a/20200324091554//index.html